Yazın Kıyafet Seçiminizi Kolaylaştıracak Tüyolar

1 yıl önce
1.025 kez görüntülendi

Yazın Kıyafet Seçiminizi Kolaylaştıracak Tüyolar


Sıcak yaz günlerinde gardırobunuzun önünde kararsızlıkla geçirdiğiniz saatlere paydos! İşte yazın kıyafet seçiminizi kolaylaştıracak moda tüyoları.
Rahat ve Terletmeyen Parçalara Öncelik Tanıyın

Söz konusu uzun ve sıcak yaz günleri olduğunda kıyafet seçiminde şıklık kadar rahatlık da devreye giriyor. Terletmeyen pamuk kumaşlı üzerinize yapışmayan elbise, pantolon ve bluzlara öncelik verin. Kombinlerinizde güneş ışığını çekmeyecek açık renkli parçaları tercih edin.
Makyaj ve Deodorant Lekeleri Kıyafetlerinizi Mahvetmesin!

Yazın sıklıkla maruz kaldığımız deodorant lekeleri gömlek ve bluzlarımızda kötü bir görüme neden oluyor. Ter lekelerine karşı iz yapmayan deodorantlar kullanarak ve kıyafetinizi deodorantınızın kuruduğuna emin olduğunuzda giyerek bu sorunu çözebilirsiniz. makyajınızı giyindikten sonra yaparak fondöten, ruj ve rimel gibi kozmetik lekelerin kıyafetlerinize bulaşmasına karşı önlem alabilirsiniz.

Değişik Tarzda Kıyafet ve Kombinlere Şans Verin

Gardırobunuzda uzun süredir giyilmeyi bekleyen ancak bu yaz da giymeyeceğiniz kıyafetleri ihtiyaç sahiplerine verin. Bu sezon dolabınızda uçuş uçuş etekler, uzun bohem elbiseler, tulum ve kimonolar gibi farklı stilde parçalara yer verebilirsiniz.

Kemer ve Aksesuar Kullanmayı Unutmayın!

Seçtiğiniz kıyafeti kendi dokunuşlarınızla hareketlendirin. Elbiseleriniz için kullanacağınız kemerler, yaz havası estirecek hasır çantalar, ya da düz bir kombin için tercih edeceğiniz takılar sizi şıklığa ulaştıracak küçük detaylardır.

Yazın Kıyafet Seçiminizi Kolaylaştıracak Tüyolar Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık